Sortuj wg:

Strona 1/304 Pozycje 20/6077

Ogromna liczba dostępnych na rynku modeli sprzętu elektronicznego sprawia, że mamy do dyspozycji równie wiele rodzajów materiałów eksploatacyjnych. Producenci maszyn biurowych zazwyczaj wyposażają swoich klientów w tusze i tonery do drukarek, choć możemy także nabyć bardziej przystępne cenowo zamienniki oryginalnych części. Jakość wydruku w dużej mierze zależy właśnie od doboru odpowiedniego tuszu lub tonera – w tej kategorii znajdą Państwo szeroki wybór akcesoriów do urządzeń różnych firm.

Do urządzeń igłowych

Ten rodzaj urządzenia nazywany także mozaikowym wyposażony jest w głowice igłowe poruszające się w różnych kierunkach względem kartki papieru. Do wykonywania druku wykorzystuje się taśmę barwiącą, która jest niezwykle budżetowym rozwiązaniem w porównaniu do innych materiałów eksploatacyjnych. W naszej ofercie produktowej posiadamy taśmy barwiące firm Epson, Oki oraz Lexmark o różnej wydajności.

Do urządzeń atramentowych

To chyba najpopularniejszy rodzaj tego urządzenia, stosowany równie chętnie w domowych warunkach, jak i w przestrzeniach biurowych. Ze swojej strony możemy Państwu zaproponować pojedyncze butelki z tuszem o różnych objętościach (od kilkudziesięciu do nawet 1500 ml), a także całe zestawy kolorowych atramentów. Produkty te pochodzą od najznamienitszych marek na tym rynku, takich jak Canon, Brother, HP czy Xerox.

Do urządzeń laserowych

Technika druku laserowego wykorzystuje do pracy nie flakony z tuszem, ale tonery, które w odpowiedniej ilości nakładane są na powierzchnię papieru naznaczoną wcześniej laserem. W przeciwieństwie do tradycyjnych tuszów toner nanosi się na sucho, dzięki czemu nie będzie się rozmazywał.

Mogą Państwo zdecydować się na zamienniki oryginalnych tonerów: w swojej ofercie posiadamy między innymi doskonałe produkty marki Tiom do urządzeń biurowych firmy Brother.

W opisie każdego produktu znajdą Państwo informacje o jego wydajności wyrażonej w liczbie znaków lub stron, technologii, do której jest przeznaczony oraz kompatybilnych urządzeniach.